Pleiades® Bireysel Seansı Nedir?

Pleiades Şifa Sistemi’nde Bireysel Seanslar; Kişinin tüm bedenlerinde Şifa ve iyileşme sağlayarak daha Kaliteli bir Yaşam için uygulanan seanslardır.

Master Eğitmenler tarafından ve toplam 3 günlük çalışma ile danışanın enerjiyi en iyi  şekilde absorbe edip sindirmesi ve en yüksek faydayı sağlaması açısından 1 gün ara verilerek uygulanır. 3 günlük biresysel seans tamamlandıktan sonra Uygulayıcı süreç içerisinde sizi enerjisel olarak takip eder ve artık sizin rehberinizdir.

Uygulayıcının ve Danışanın ihtiyacı  duyması halinde, aradan 3 ay geçtikten sonra Şifa programı tekrarlanabilir.

Tamamlanan program sonrası; danışan gözlemlenir ve takip edilir, çünkü danışanın İyileşme ve Şİfalanma sürecinin etki ve yansımaları çalışma tamamlandığında en etkili şekilde işlemeye başlar. Etki alanı çok geniş çaplı ve katmanlı olduğundan; ayrıca her bireyin ihtiyaç, hal, durumu da farklılık gösterdiğinden enerjinin kişinin Meridyenleri üzerinde ki çalışma biçimi ve şekli değişiklik gösterebilir. Bireylerde Enerjinin Meridyenler üzerinden akması, onarması ve yerleşmesi farklı sürelerde gerçekleşebilir. Şifa bedendeki meridyenler ile tüm bedene aktarılır, Bu seans hastalık odaklı değil tüm bedene odaklı bir çalışma bütünüdür.

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir