Pleiades® Bireysel Seansı Nedir?

Bireysel Seanslar ; kişinin tüm bedenlerinde çalışarak iyileşme sağlar. Daha kaliteli ve farkındalıklı bir Yaşam için uygulanan seanslardır.

Toplam üç günlük çalışma ile danışanın enerjiyi en iyi  şekilde absorbe edip sindirmesi ve en yüksek faydayı sağlaması açısından bir gün ara verilerek uygulanır.

Üç günlük seans tamamlandıktan sonra ki üç ay içerisinde danışanla iletişim kurulup ; keşiflerini, duygularını, düşünce ve hislerini paylaşmasını sağlayacak ortam hazırlar ve gelişimi birlikte izleriz. Bu sürecin sonunda danışan ile nasıl ilerlememiz gerektiğine karar veririz. Uygulamayı tekrarlayabilir veya bir üst seviyeye geçme bilinci taşıyan dostlarla farklı bir program oluşturabiliriz.

Danışan ile Master arasındaki iletişim sonucunda bu bir yolculuğa dönüşebilir. Birlikte yol alan ve keşfedenler olarak birbirimizi geliştirir, dönüştürürüz böylece ilerleriz…

Bireysel seanslar spesifik hastalıklar üzerine uygulanmaz. Bütünsel bir bakış ile uygulama tamamen danışan üzerinde ve tüm bedenlerinde uygulanır.

Bireysel seanslar sonrası her seviyede bir dengelenme ve yenilenme başlar. Bu süreç için de farklı geri bildirimler olduğu gibi zaman zaman benzer geri bildirimler de olmuştur. Ancak bilinmesi gereken her bireyin kendi yolculuğu olup tamamen ona kişiseldir. Ayrıca farklı inanç ve tutumlar, düşünce sistemleri farklı enerji meridyenlerine tesir edecek ve endokrin sisteminde farklılıklara sebep olacaktır. Herhangi bir beklentiye girmek akışı bozacağı gibi sonuçlara da tesir edebilmektedir. Her bireyin bulunduğu menzil farklı olduğundan alacağı sonuçlar yada gideceği yerlerde farklı olacaktır. Bu bağlamda sonuç odaklı olmak yerine süreci farketmek gerekir. Burada Yolculuk, Yol ve Yolcu da aynı kişidir bu bilinç ile süreci görmek ve izlemek gerekir ki seansların temel ve ortak sonucu da budur.

Bireysel seanslarda tarama, teşhis ve tedavi yapılmaz.  Anlık zihinsel koşullanmalarımıza göre yapılacak bir uygulamanın müdahale olacağını hatırlayarak buralardan uzak dururuz. Çalışma esnasında veya sonrasında ; danışan veya Master uygulayıcının çalışma sırasında hissettiği, duyduğu veya bir vizyonda iletilen bilgiler neticesinde danışanla görüşerek yeni bir yol haritası çıkartılabilir.

Bireysel seanslarda ruh, beden, zihin buluşması ile beden enerji meridyenleri fabrika ayarlarına dönmesi için sürecin başlatılması olarak kabul edilir. Enerji meridyenleri sağlıklı bir akışa geçtiğinde sebep olduğu hastalıklar da ortadan kalkacaktır. Kişinin hastalıklar dışında farklı bir bilince doğru yelken açtığını ve bunun sonunda yeni farkındalıklar ve çözülmeler ile daha konforlu bir hayata adım attığını da söyleyebilmek mümkündür.

J. Hakan Tanrıverdi

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir