Pleiades ® Şifa Sistemi Nedir?

Pleiades Şifa Sistemi 2012 yılında Şeref Tolga Kuralay öncülüğünde bulunan, gezegenimize daha geniş şifa frekansları sağlayan ve bu geniş şifa bandı aracılığı ile her kademe ve seviyede insan varlığına dengelenme ve iyileşme sağlayan, kendi bilinci olan Bir Şifa Sistemidir.

Bildiğimiz çoğu Şifa Tekniklerinden farklı olarak, herhangi bir ritüel veya teknik uygulamadan teşhis ve tedaviyi kendi Bilinci ile gerçekleştiren Şifa sistemidir.
Bedene yansımış hastalık tezahürleri üzerine değil, bu sistemle direkt olarak hastalığı oluşturan kaynak üzerine çalışılır.

Çok katmanlı ve tüm bedenlere yayılan, dönüştüren, onaran, yayılma tayfı güçlü bir Şifa Sistemidir.Tüm bedenleri dengeye getirerek, en yüksek potansiyelinizi bu boyutta bedenlemenize yardımcı olduğu gibi, sağlanan denge ile evrenle enerjisel uyumda yakalanarak yeniden yapılanma süreci başlar. Tüm bedenlerde neye ihtiyaç var ise Şifa oradan akıp yayılır.

Şifa Sisteminde; uygulayıcının ve alıcının zihnini devreye alıp, odağının Şifa ve Şifalanma halinden uzaklaştıracak ritüeller olmadığından sadece yalın bir şekilde Şifa akar ve tüm bedenlerde çalışır. Uygulanan kişide önce dengenin getirdiği huzur hissi, Şifanın daha etkili bir şekilde yayılıp çalışmasına olanak sağlar.

Birlik bilinci ve hissi ile hafiflik sağlanır, Bütünsellik algısı oluşur. Denge ve herşey ile BİR Olunduğu algısı ile Şifa gerçekleşmiş ve tamamlanmıştır.

Pleiades Şifa Sistemi’ne uyumlandığınızda Şifa Enerjisi ile ilk Siz Birleşir ve bütünleşirsiniz.

Siz artık Şifasınızdır ve Şifa sizden akar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir