Pleiades ® Sistemi Nedir?

Pleiades, Beden Gizli zekası’nın (ki buna Öz’le-Yüksek benlikle-Kaynakla buluşmada denilebilir) aktive edilmesini sağlayan el dokunmaksızın uygulanan bir sistem veya yöntemdir. Pleiades uygulama seansları ile Aktive olan Beden-Zihin-Kaynak buluşması ile kişi ; Dengelenir, Dönüşür ve Yenilenir. Bununla Mutlak “İyileşme” yoluna girer.

Pleiades sistemiyle buluşan her birey için SÜREÇ farklı başlamakta, farklı işlemekte ve farklı ilerlemektedir. Bunun sebebi ise her bireyin zihinsel, bedensel ve ruhsal farklılıklar içermesidir. Ayrıca sürecin hızını kontrol eden en önemli noktalardan biri İnanç sistemleri yani İnanışlarıyla birlikte 3B de tutundukları duygular ve düşüncelerdir.

Pleiades Sistemin‘in önemli niteliklerinden biri Pleiades’in kişide aktive edilmesinden sonra bireyin uygulamayı kendi varlığı üzerinde devam ettirebiliyor olmasıdır. Helezonik bir sistem gibi düşündüğümüzde sizden size, sizden sisteme ve sistemden size sürekli ve dinamik bir akış olmaktadır. Bu sürecin devamında ise kişi hem çevresine hemde kendine Pleiades Seansları uygulayabilmektedir.

Farkındalık (Uyanış) ile Şifa başlar. Siz artık şifanın kendisi olursunuz ve kaynak sizin aracılığınız ile ortama akacaktır…

 

J. Hakan Tanrıverdi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir